„Nehéz erről beszélni” – függőségéről vallott Dombóvári István
2026. június 24. 11:00
Dombóvári István komoly függő lett. A humorista felesége is úgy gondolja, hogy már nem egészséges a kapcsolata férjének egy bizonyos édességgel, amit ő maga is belátott. Az egyik boltban felvásárolta belőle az egész készletet, és nem kizárt, hogy ezt más üzletben is megteszi.
Dombóvári István függő lett. A humorista az utóbbi hetekben nagyon rákapott egy bizonyos édességre, amiből képes akármennyit megenni. Ez nem más mint a sós karamellás jégkrém, amit csak egyetlen boltban lehet kapni, ahonnan ő mindet fel is vásárolta.
Nehéz erről beszélni, de a megoldás mindig a beismeréssel kezdődik. Szóval...teljesen ráfüggtem erre a jégkrémre. A feleségem szerint a kapcsolatom ezzel az édességgel már nem egészséges. A ceglédi lidliben ne is keressétek, megvettem mindet…igen, kiszedtem a leghátsókat is a fagyasztóból
- áll a humorista bejegyzésében, amiben nyomatékosan kérte követőit arra, hogy írjanak ők is véleményt a szóban forgó fagylaltról, hátha ez jobb belátásra bírja majd őt is.
Az is jó, például, hogy ti is ettetek és mégsem annyira finom, csak túldimenzionálom. Javasolhattok más jégkrémeket is...csak beszélgessünk, mert ha nem ír senki, megyek és felbontok egy újabb vödörrel.…
- zárta sorait.