Az autótolvaj a szabadulása napján visszakerült a börtönbe, mert ellopott egy autót

rtl.hurtl.hu

2022. május 30. 18:55

Úgy látszik, megtalálta a hivatását.

Egy renói férfit, akit pénteken egy autó feltörése miatt tartóztattak le a rendőrök, újra börtönbe kellett vinni, mert a szombati szabadulása után szinte rögtön ellopott egy autót. A helyi média jelentése szerint a 21 éves Aidan Crowley már konkrétan a börtön parkolójában elkezdett feltörni egy autót, hogy elhajtson vele.

A nevadai rendőrkapitányság pénteken emelt vádat Crowley ellen, szombaton szabadult óvadék ellenében, viszont szombaton este már újra a börtönben találta magát.

A helyi seriff hivatala közölte, hogy arra kéri a környékbelieket, hogy ha tehetik mindenképp zárják el az autójukat. Már csak Crowley miatt is.

Nyitókép: Washoe County börtön

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!