Újabb édeshármas alakul Zsolt életében Nelli tesójával és Laci feleségével? – a következő adásbanIldikó fürdés közben ront rá a meztelen Zsoltra, aki alig tudja távol tartani magától Laci feleségét és Nelli húgát. A falu lelkésze pedig úgy érzi, a pokolra fog kerülni, amiért belekeveredett Bazsó ügyeibe. Kövesd A mi kis falunk epizódjait minden szombaton 20:00-tól az RTL-en!
A mi kis falunk

Újabb édeshármas alakul Zsolt életében Nelli tesójával és Laci feleségével? – a következő adásban

rtl.hurtl.hu

2023. május 13. 21:30

Ildikó fürdés közben ront rá a meztelen Zsoltra, aki alig tudja távol tartani magától Laci feleségét és Nelli húgát. A falu lelkésze pedig úgy érzi, a pokolra fog kerülni, amiért belekeveredett Bazsó ügyeibe. Kövesd A mi kis falunk epizódjait minden szombaton 20:00-tól az RTL-en!

#A mi kis falunk#pajkaszeg#rtl#fehér tibor#zsolt#nelli#ildikó#fürdés

Címlapról ajánljuk