Tarány Tamás retteg a kiszámíthatatlan párbajoktól

rtl.hurtl.hu

2011. november 4. 17:09

Az X-Faktor tehetsége hétről hétre egyre keményebb próbákkal készül az élő show-ra. Tamás

Tarány Tamás az X-Faktor legutóbbi élő show-jában bebizonyította, hogy rock zenében is tud nagyágyú lenni. A tehetségnek rengeteg rajongó szorít a megmérettetések előtt, ő azonban mindig retteg a párbajoktól. Tamás az X-nek mesélt félelmeiről.
- Az első adásban is láttuk, hogy bármi megtörténhet. Egyre jobban éleződik a verseny és egyre jobban látszik az, hogy kit szeret a közönség és ki az akit annyira nem. Igazából nem tudom hova tenni a dolgot, mert amikor továbbjutunk, nem sorrend szerint engednek tovább, nem tudjuk, hogy kire hány szavazat érkezett. – mondta Tamás.
Tamás azonban nem a szavazatokban és statisztikákban rejlő kiszámíthatatlan számjegyektől fél a legjobban. Ő inkább a produkciókra gyúr, a közönség elismerése számára a legszebb eredmény. A sikerért azonban napról napra megfeszített munkával kell megküzdenie, ráadásul mentora sem kíméli az aranytorkú énekest. ,,Ez kevés lesz!’’- hangzik el többször is a próbákon Malek Miklós szájából, aki a legapróbb részleteket is gondosan megtervezi Tamás soron következő produkciójában. Az ének mellett nem mindegy például, hogy miképp fogja Tamás a mikrofont, de a színpadi mozgás és az adott dal előadásmódja is ízekre van szedve a felkészüléskor, hogy aztán az élő show-ban ismét fergetegeset alakítson a legjobb 9 közé tartozó énekes.
A teljes beszélgetést és Tamás felkészüléseinek részleteit megnézheti az X 44. adásában!
undefined
Nézd az X-Faktort minden szombat este az RTL-en vagy online RTL+ Premiumon!