Greg: „Ez a jó és a rossz összecsapása lesz”
2019. január 6. 20:54
Vivi után a Párbaj másik résztvevője, Greg is elmondta a véleményét ellenfeléről, és a játékról, ami számára nem is játék!
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem