Bármilyen ordenáré nagy bakit elkövetek, megyek tovább – Csuja Imre A mi kis falunk forgatásárólCsuját, vagyis „Ízirájder polgármester urat” lépten-nyomon felismerik. A színművész most A mi kus falunk szombaton induló új évadáról mesélt. Az első epizódban például Szifon és Baki elhatározzák, hogy csocsóasztalt szereznek a kocsmába, a polgármester hátfájdalmai pedig egyre elviselhetetlenebbé válnak. A sorozat mellett a napokban megjelent interjúkötetről is mesélt, amiből kiderül, hogy a főiskolán tanult meg sminkelni, hogy egy-egy szerepéhez akár egy maszkot is el tudjon készíteni.
Reggeli

Bármilyen ordenáré nagy bakit elkövetek, megyek tovább – Csuja Imre A mi kis falunk forgatásáról

rtl.hurtl.hu

2022. november 25. 10:52

Csuját, vagyis „Ízirájder polgármester urat” lépten-nyomon felismerik. A színművész most A mi kus falunk szombaton induló új évadáról mesélt. Az első epizódban például Szifon és Baki elhatározzák, hogy csocsóasztalt szereznek a kocsmába, a polgármester hátfájdalmai pedig egyre elviselhetetlenebbé válnak. A sorozat mellett a napokban megjelent interjúkötetről is mesélt, amiből kiderül, hogy a főiskolán tanult meg sminkelni, hogy egy-egy szerepéhez akár egy maszkot is el tudjon készíteni.

A mi kis falunk új évadát szombaton, 20:00-kor láthatják az RTL képernyőjén és az RTL+-on.

#Reggeli#Videó#Bulvár#A mi kis falunk#új évad#csuja imre

Címlapról ajánljuk