2017. május 24. 13:58

Brutális összegű, jó két milliárdnyi szolidaritási pénz befizetésére kötelezi az állam Budaörsöt, pusztán azért, mert átvette a város iskoláinak működtetését. Ettől megbénulhat a város, magyar és nemzetközi pereket kezdtek. És egyre népszerűbbek az egyházi iskolák és úgy tűnik, ennek annyira örül a kormány hogy a következő tanévtől háromszor annyit fizet minden egyházi iskolába járó gyerek után, mint egy állami iskolának. Vajon miért?

Hogyan értelmezi az állam az iskolákra vonatkozó önkormányzati szolidaritást:

 

 

A teljes adást ide kattintva megnézheti!

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!