Rekordhőség: Harmadfokú riasztás lép életbe, vizet osztanak az utasoknak

Pap GergőPap Gergő

2026. június 24. 18:35

Folytatódik a kánikula - péntekig másodfokú, szombattól egészen kedd éjfélig pedig már harmadfokúra emelte a hőségriasztást az országos tisztifőorvos. A MÁV-csoport több helyen is vizet oszt az utasoknak. A népegészségügyi központ szakértője azt nyilatkozta az RTL-nek, hogy még nem tapasztalt ilyen előrejelzést a tartós meleg miatt.

undefined
Nézd vissza a Híradó adásait az RTL+ felületén!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!