Elfogták a magyar nőket külföldön futtató kecskeméti banda utolsó két tagját

Debreczeni CsillaDebreczeni Csilla

2023. október 18. 18:47

Rács mögé került a kecskeméti futtató banda két utolsó tagja is. A rendőrök az M5-ös autópálya egyik pihenőjében csaptak le a férfira és a nőre. Öt társukat már tavaly elfogták, ennek ellenére folytatták az üzletet. A családi vállalkozásként működő bűnszervezet három év alatt több tíz milliót szerzett magyar nők németországi kizsákmányolásából. Több mint húszan dolgoztak nekik prostituáltként, a hét minden napján, 24 órában. 

undefined
Nézd vissza a Híradó adásait az RTL+ felületén!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!