2020. január 5. 18:57

Önzetlenül segítettek – egy tandem kerékpárral ajándékoztak meg egy súlyos látássérült zalakomári asszonyt egy Facebook csoport tagjai. Járó Mária nagyon szeret biciklizni, de 30 éve szinte teljesen elvesztette a látását, így egyedül nem tekerhet. Még karácsony előtt lepték meg az ajándékkal.

undefined
Nézd vissza a Híradó adásait az RTL+ felületén!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!