Tandembiciklit kapott
2020. január 5. 18:57
Önzetlenül segítettek – egy tandem kerékpárral ajándékoztak meg egy súlyos látássérült zalakomári asszonyt egy Facebook csoport tagjai. Járó Mária nagyon szeret biciklizni, de 30 éve szinte teljesen elvesztette a látását, így egyedül nem tekerhet. Még karácsony előtt lepték meg az ajándékkal.
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem