Hegedűs Zsolt szerint Győrfi Pál és a mentők kommunikációja elhasználódott
2026. június 28. 20:00
Hivatalosan is leváltották Győrfi Pált, az Országos Mentőszolgálat emblematikus szóvivőjét, miután a minisztérium szerint a mentők kommunikációs kultúrája elfáradt és elhasználódott. Miközben a közösségi média szakértője szerint személyes márkájával csillagos ötösre vizsgázott, a mentődolgozók szakszervezeti vezetője élesen bírálta a volt szóvivő PR-mondatait és magáncélú reklámszerepléseit.
Nézd vissza a Házon kívül adásait az RTL+-on!
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem