Rasszista támadás a 17-es villamoson

rtl.hurtl.hu

2019. november 18. 19:40

Rasszista támadás ért a hétvégén egy Budapesten dolgozó, külföldi állampolgárokból álló társaságot a 17-es villamoson. A színes bőrű utasokkal egy ittas férfi kezdett el kiabálni, szidalmazta őket majd alkoholos üvegeket dobált feléjük. A videófelvételt a megtámadott társaság egyik hölgy tagja készítette.

undefined
Nézd vissza a Fókusz adásait az RTL+-on!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!