4:34
Fókusz2019. június 4. 17:32
NÓTÁR MARY: „Több tízmillió forint járt volna nekem”
Letiltották Nótár Mary videóklipjeit az interneten. A volt lemezkiadója 90 millió forintot követel az énekesnőtől, aki szerint pedig ő kaphatna milliókat.
A Fókusz riportját ide kattintva nézheted meg.