2017. február 20. 20:50

Kristóf és Bécy útnak indult a három lánnyal a fotózásra, de a lányok már az autóban rettenetesen összevesztek, így Bécy durva kihívás elé állította őket... 

Bécy, Kristóf és a lánybanda elindult Obertauernbe, de Alexa már az út elején meg tudta volna fojtani Adrit egy kanál vízbe. Bécy útközben odaadta Alexának a dalszöveget, ami nem tetszett neki túlságosan, és újra összeszólalkoztak Adrival.

 

 

 

Amikor megálltak egy benzinkúton, Alexa és Adri hógolyózásba kezdtek, Bécy, Tilda és Kristóf pedig besokalltak a hisztitől, és Béla úgy döntött, hogy ha a lányok kibékülnek, és odatalálnak a 20 km-re lévő obertauerni szállodába, akkor megmarad a csajbanda, ha nem, akkor nem dolgozik velük tovább.

Egyedül Adrinál volt pénz, de ő buszjegy helyett kajára és kávéra költötte, Alexa pedig arra kérte Adrit és Tildát, hogy tartsanak össze. Adri nem hallgatott rá, és beszállt egy stoppos autójáva, így egyedül indult Obertauernbe.

 

 

 

Alexa és Tilda úgy döntöttek, hogy nem a főút mellett mennek, hanem egy mellékutat keresnek, hogy hamarabb odaérjenek. Végül a két lány nekilátott a túrának, és leintettek egy traktort. A traktoros elmondta, hogy Obertauern épp az ellenkező irányba van, és felvette a lányokat potyautasnak.

 

 

 

A kalandos út vége fele beérték az addigra szétfagyott Adriennt, de a traktoros otthagyta őket az erdő közepén, így a lányoknak gyalog kellett folytatniuk az utat. Végül hála az összetartásuknak, odaértek a szállodához, és Bécy hihetetlenül elégedett volt.

 

 

 

Este Bécy elismete Alexa tehetségét, és elmondta neki, mennyire büszke rá. Amíg Alexáék az étteremben iszogattak, Kristóf és Adri wellneseztek, Adri pedig durván rányomult a srácra. Kristóf visszautasította a lány közeledését, de szerencsére Bécy a lehető legjobbkor csatlakozott hozzájuk, így Adri leszállt róla.

 

 

Eközben Paula megcsókolta Tamást, Milán és Karesz pedig visszaszerezték a cuccaikat régi albérletükből.

Streameld az Éjjel-Nappal Budapest epizódjait az RTL+-on!