2016. november 30. 20:50

A férfi gyötörni kezdte az embereit, kirúgta Grétit és a vendégek előtt ünnepeltette magát, mint a klub császárát. Mikor Katalin tudomást szerzett erről, beolvasott neki, hogy most már nem viselkedhet így, és elszámolással tartozik neki, különben villámgyorsan repülni fog!

A villában Gréti már reggel azon aggódott, mi lesz velük, ha Katalin eladja a klubot. A lány attól félt, hogy nem lesz munkahelye, de Bori a maga módján próbálta megnyugtatni Grétát. Tamás ekkor kapott egy telefonhívást az özvegytől, hogy azonnali meetinget tart, mert nagy bejelentést akar tenni. A hívás után Tomi is elkezdett attól félni, hogy Grétának igaza lesz.

Később a klubban az összes alkalmazott idegesen várta a tulajdonost, és azt, hogy mit akar közölni velük. Amikor végül a nő megjelent és elárulta, hogy úgy döntött, megtartja a klubot, mindenki megkönnyebbült, ám az öröm még korai volt, ugyanis Katalin ezután rukkolt elő azzal, hogy Tamást visszaminősítette üzletvezető helyettessé, az új vezető pedig Bécy lett.

Ezen aztán a klub összes dolgozója ledöbbent, Bécy pedig nagy örömmel vonult be a klubba, hogy ismét ő dirigálhat.

Bécy első dolga az volt, hogy az amúgy is letört dolgozóknak oda szurkált egyenként, majd közölte Tamással, hogy figyelni fogja, ugyanis mostantól három hónap próbaidőn van.

Az új főnök aztán kitakarítatta az egész klubot, amin az éppen akkor beugró Roland is nagyon jól szórakozott. A többiek hamar felvilágosítják a macsót, hogy Bécy lett az új üzletvezető. Miután az alkalmazottak kipanaszkodták magukat, Gréti fellázadt, hogy ő fotós nem pedig takarítónő, a felháborodását azonban az üzletvezető is meghallotta és kirúgta.

Miután a lány távozott, Bécy Rolandhoz szegezte a kérdést, hogy mégis mit keres a klubban, majd megfenyegette, hogy őt is ki fogja rúgni.  A fiú felvilágosította a régi-új üzletvezetőt, hogy nem tudja kirúgni, mert már rég nem dolgozik a helyen.

 

A nap folyamán Bécy a hajón szerette volna megünnepelni a sikereit, azonban Magda a klubbos dologról mit sem sejtett, így mikor megérkezett, meglepetten látta a fütyörésző férfit, aki éppen pezsgőt bontott.

Mikor Béla elmesélte a nőnek, hogy visszaszerezte a klubbot, Magdi aggódni kezdett, hogy Bécy megint elszáll és belebolondul a klubba.

Az új üzletvezető estei is folytatta a mulatozást a klubban, úgy viselkedett, mint egy kiskirály és mindenkinek beszólt, aki az útjába került. Ezen veszett össze Tamással, aki mindezt nem nézte jó szemmel.

 


A férfiak szóváltásának Katalin vetett véget, aki nem örült a balhénak, így mindkettejüket az irodájába hívatta, ahol a tulaj közölte, ha Bécy nem változtat a hozzáállásán kirúgja!

 

Streameld az Éjjel-Nappal Budapest epizódjait az RTL+-on!