3:25
X-Faktor2016. október 29. 21:53
"Ti nem fogtok somfordálni, viszlek titeket az élőbe!"
A Ham ko Ham megnehezítette ByeAlex dolgát, ugyanis a srácoknak nagyon hullámzó volt a teljesítménye. Márkó bizonytalansága Alexet is elbizonytalanította, mégis úgy döntött, hogy továbbviszi a srácokat az élő show-ba!