BULVÁR

7:04
FókuszKiütötték Szabados Ági egyik kontaktlencséjét, és Sebestyén Balázs elárulta, miben döntött rosszul – minden, amit a Sztárbox utolsó negyeddöntőjéről eddig nem tudtak
2023. november 20. 19:06

A Sztárbox negyedik hétvégéjét egy ijesztő jelenetsor zárta, de Rácz Jenő és Kabát Peti meccsén kívül is voltak még drámai fordulatok és meglepetések a három negyeddöntő mérkőzésen. Tolvai Reni például elárulta, hogy Kállay-Saunders András azóta mondogatja, hogy mikor lesz már Sztárbox, amióta Magyarországon élnek. Ott volt a szurkolók között Sápi Vivi, a TikTok egyik legnagyobb magyar csillaga is, és Dzsudzsák Balázs is feltűnt a nézőtéren, de nem volt túl beszédes. Szabados Ági kontaktlencséjét kiütötték a harmadik menetben, Sebestyén Balázs pedig elárulta, miben döntött rosszul. A Fókusz riportja.
7:29
Fókusz„Nagyon büszke vagyok magamra” – Kabát Peti vágatlan interjúban reagál a brutális meccsre
2023. november 20. 17:37

Dermedt csend telepedett a stúdióra vasárnap este, amikor a Sztárbox negyeddöntőjének utolsó meccsében Kabát Peti a földre rogyott Rácz Jenő ütésétől, ahonnan percekig fel sem állt. Szerencsére semmi baja nem lett, a Fókusznak Kabát Peti azt mondta, mindenre emlékszik, csak az a 10-20 másodperc esett ki neki, amikor elvesztette az eszméletét. Szerinte nem is magától a kiütéstől ijedt meg mindenki, hanem az volt szörnyű látvány, ahogyan elesett. A lába azóta is fáj, meg fogja nézetni egy orvossal. Utólag úgy látja, ha a rászámolásnál higgadtabb, és inkább védekezik, nem támad egyből, akkor talán más kimenetele lett volna a meccsnek. Rengeteg üzenetet kapott, ezeket nagyon köszöni, és nagyon büszke magára, hogy öt hónap boksz után kiállt a ringbe. Vágatlan interjú Kabát Petivel.
7:40
Reggeli„Volt olyan játékos, akit annyira lenyűgözött a LEGO Masters díszlete, hogy leszédült a lépcsőről” – Puskás-Dallos Peti elmesélte, milyen lesz az új műsor
2023. november 17. 12:07

Durva lesz az RTL hétvégi kínálata: péntek este lesz a Survivor döntője, szombaton The Voice döntő és elindul a LEGO Masters, vasárnap pedig újabb meccsekkel jelentkezi a Sztárbox. A Reggeliben Puskás-Dallos Peti, a LEGO Masters műsorvezetője – akit egyébként kutyusa is elkísért a műsorba – mesélt arról, milyen lesz majd a brit alapokból indult műsor, kik versenyeznek majd az építős kihívásokban. Hermann Péter, a drámai és szórakoztató műsorokért felelős igazgató pedig hozzátette, szerinte az egész családnak izgalmas lesz a hamarosan induló sorozat, mert a LEGO maga a „legális drog”.