4:20
Híradó2021. július 5. 13:27
FÜGGŐSÉG: A betegek 90 százaléka kezeletlen volt eddig is és most is
Dr. Kapitány-Fövény Máté klinikai szakpszichológus szerint akiket pszichésen rosszul érintett a pandémia, azok nyúlhattak többször alkoholhoz. A szakember elmondása szerint míg a partidrogok fogyasztás – a szórakozóhelyek bezárása miatt – jelentősen csökkent, a kannabisszal élők száma nőtt.