Köllő Babett eddig sosem látott képet villantott: így nézett ki édesanyja 21 évesen!
2026. március 17. 17:20
Köllő Babett, a Határtalan szerelem műsorvezetője betekintést engedett a telefonjába – megmutatta édesanyja fiatalkori fotóját, elárulta, melyik emojik a kedvencei és azt is megtudhattuk, milyen appokat és zenéket kedvel mostanában. Ha kíváncsi vagy, mi lapul meg Babett mobiljában, kattints a videóra!
Párkapcsolati tanács Köllő Babetttől: ne spórolj az emojikkal!
Köllő Babett leggyakrabban a „sírva nevetős” LOL fejet használja, de a szívecske és a szívecskés szemű emoji is gyakran megjelenik az üzeneteiben. Szereti nyíltan kifejezni az érzelmeit, és az emojik segítségével mindig igyekszik egyértelművé tenni, hogy pontosan mit érez az adott pillanatban. A műsorvezető arra ösztönzi az embereket, hogy a párkapcsolat elején – amikor még nem ismerik annyira egymást a felek – mindenképp használjunk minél több emojit, mert annak hiánya komoly félreértéseket generálhat!
Képek Köllő Babett telefonjában
A műsorvezető mobilja telis-tele van táskákról készült fotókkal, majd elárulta, hogy édesanyja nemrég átküldött neki egy fotót a fiatalkori önmagáról. Babett meg is mutatta az RTL.hu kamerájának a képet, amelyen az édesanyja 21 évesen látható.
Köllő Babett kedvenc dalai
A műsorvezető mindig rákattan egy-egy zenére, és azokat képes napokon keresztül hallgatni. Most megosztotta a nézőkkel a jelenlegi két kedvenc nótáját:
- FourFiveSeconds: Rihanna, Kanye West és Paul McCartney közös szerzeménye
- Hóvirág: az X-Faktor 2021 Élő show-s versenyzője, Mehringer Marci dala
Milyen applikációkat használ Köllő Babett?
A műsorvezető nemrég Ománban járt, ahol nem volt egyszerű internetkapcsolatot találni, ezért az idegenvezető tanácsára letöltötte a Turbo VPN-t. Emellett használ hasizom-erősítő applikációt is, szívesen böngészi a Redditet, ahol gyakran olvasgatja, kiről mit írnak, és a logikai játékokat is kedveli, például a Sudokut. A férje egy csillagászati alkalmazást is ajánlott neki, bár azt még nem töltötte le.