2020. december 6. 21:35

Az Álarcos énekes 2. évadának Fináléjában a Röfi, a Zebra és a Banán lépett színpadra - volt, aki többször is!

A sort a Röfi kezdte, aki produkciója előtt nem akármilyen üzenetet írt Gáspár Lacinak! Ezután pedig előadta az "All I Want for Christmas Is You"-t, Mariah Carey-től!
 


Őt követte a Zebra, aki Robbie Williams-től a "Love Somebody"-val készült:
 


Harmadikként a Banán lépett színpadra, aki ezúttal Bruno Mars "Runaway Baby" című dalát hozta magával:
 


Ezek után nem sokkal ismét a Zebra jött, látott és énekelt, méghozzá egy "We Will Rock You" és "Jump Around" egyveleget, a Queentől és a House of Pain-től!
 


A Banán pedig Harry Styles "Sign of the Times" című dalával koronázta meg az estét!
 


Nektek melyik volt a kedvenc produkciótok a Finálén? És hogy ki lett a harmadik, a második és az első? Kiderül ide kattintva!

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!