A mi kis falunk

Szabó Győző: Szeretem, ha van egy kis akció. Stoki is szereti, ha van egy kis akció

rtl.hurtl.hu

2024. február 6. 10:38

A mi kis falunk legutóbbi részében Stoki maga mögött hagyta Pajkaszeget, és nyakába vette a fővárost. A karakter fontos feladatot kapott kapitányától, ami a nap végén egy utcai üldözésbe torkollt. A Fókusz végigkövette Szabó Győzőt a budapesti forgatáson, ahol a színész elmesélte, hogyan készülnek fel – kaszkadőrök segítségével – egy-egy akciójelenet felvételére, és arról is mesélt, miért szereti annyira még 52 évesen is az ilyen mozgalmas kihívásokat.

Persze, nemcsak Stoki tette magát próbára a fővárosban, hanem Nagy Sanyi karaktere, Sulyok is. 

Ha kíváncsi a rendőrök legjobb pillanataira, akkor nézd meg az alábbi videót.


Ha szeretne még többet megtudni A mi kis falunk budapesti forgatásáról, akkor nézze meg a Fókusz riportját. Ebből ugyanis kiderül, hogy még a járókelők is alig hittek a szemüknek, pedig tényleg Stokit látták a Keleti pályaudvarnál. Ráadásul a stáb egy cseppet sem veszélytelen jelenetre készült, amiben Szabó Győző egy olyan esést produkált, amit még a kaszkadőrök is megirigyelhetnek.

#A mi kis falunk#sorozat#szabó győző#pajkaszeg#Videó#werk#forgatás#felvétel#akció#film#budapest

Címlapról ajánljuk