A mi kis bakink – Erdélyi Tímea túlságosan beleélte magát a féltékenységi jelenetbe A mi kis falunk forgatásánNelli kiakad Ildikóra, mert úgy érzi, veszélyt jelenthet kapcsolatára Zsolttal – Mikecz Estilla ezt a jelenetet próbálta eljátszani Erdélyi Timivel. Nézd meg a forgatás legviccesebb pillanatait, és kövesd A mi kis falunk legújabb részeit minden szombat este az RTL-en!
A mi kis falunk

A mi kis bakink – Erdélyi Tímea túlságosan beleélte magát a féltékenységi jelenetbe A mi kis falunk forgatásán

rtl.hurtl.hu

2023. május 20. 21:30

Nelli kiakad Ildikóra, mert úgy érzi, veszélyt jelenthet kapcsolatára Zsolttal – Mikecz Estilla ezt a jelenetet próbálta eljátszani Erdélyi Timivel. Nézd meg a forgatás legviccesebb pillanatait, és kövesd A mi kis falunk legújabb részeit minden szombat este az RTL-en!

#A mi kis falunk#szabó győző#pajkaszeg#rtl#nagy sándor#kakas#forgatás#a mi kis bakink#Videó

Címlapról ajánljuk