A mi kis bakink – Rusznák András elfelejtette, hogy melyik jelenetet forgatjákA Bazsót alakító színész forgatás közben jött rá, hogy nem tudja, melyik jelenetet veszik éppen. De természetesen nem csak ő bakizott ebben az epizódban. Nézd meg a forgatás legviccesebb pillanatait, és kövesd A mi kis falunk legújabb részeit minden szombat este az RTL-en!
A mi kis falunk

A mi kis bakink – Rusznák András elfelejtette, hogy melyik jelenetet forgatják

rtl.hurtl.hu

2023. május 13. 21:35

A Bazsót alakító színész forgatás közben jött rá, hogy nem tudja, melyik jelenetet veszik éppen. De természetesen nem csak ő bakizott ebben az epizódban. Nézd meg a forgatás legviccesebb pillanatait, és kövesd A mi kis falunk legújabb részeit minden szombat este az RTL-en!

#A mi kis falunk#pajkaszeg#rtl#rusznák andrás#csuja imre#a mi kis bakink#Videó

Címlapról ajánljuk