A mi kis bakink – „Na ne szórakozz!” – Szabó Győző kiakasztotta színésztársát?Nemcsak Pajkaszeg rendőreinek gyűlt meg a baja a rejtélyes lekvár biznisz felgöngyölítésével, hanem az őket alakító Nagy Sándornak és Szabó Győzőnek is. Egy különbséggel, őket nem az édes nektár részegítette meg, hanem bakijaik. Nézd meg a forgatás legviccesebb pillanatait, és kövesd A mi kis falunk legújabb részeit minden szombat este 20:00-kor az RTL-en!
A mi kis falunk

A mi kis bakink – „Na ne szórakozz!” – Szabó Győző kiakasztotta színésztársát?

rtl.hurtl.hu

2023. május 6. 21:30

Nemcsak Pajkaszeg rendőreinek gyűlt meg a baja a rejtélyes lekvár biznisz felgöngyölítésével, hanem az őket alakító Nagy Sándornak és Szabó Győzőnek is. Egy különbséggel, őket nem az édes nektár részegítette meg, hanem bakijaik. Nézd meg a forgatás legviccesebb pillanatait, és kövesd A mi kis falunk legújabb részeit minden szombat este 20:00-kor az RTL-en!

#A mi kis falunk#szabó győző#pajkaszeg#rtl#nagy sándor#a mi kis bakink#Videó#humoros

Címlapról ajánljuk