A mi kis bakink – Bakiparádé közepébe csöppent Csuja Imre és Szabó GyőzőElszökött liba, lenyelt hajszál, teátrális tüsszentés és vicces nyelvbotlások zökkentették ki a A mi kis falunk színészeit a sorozat 101. epizódjában. Nézd meg a forgatás legviccesebb pillanatait, és kövesd A mi kis falunk legújabb részeit minden szombat este 20:00-kor az RTL-en!
A mi kis falunk

A mi kis bakink – Bakiparádé közepébe csöppent Csuja Imre és Szabó Győző

rtl.hurtl.hu

2023. április 29. 21:10

Elszökött liba, lenyelt hajszál, teátrális tüsszentés és vicces nyelvbotlások zökkentették ki a A mi kis falunk színészeit a sorozat 101. epizódjában. Nézd meg a forgatás legviccesebb pillanatait, és kövesd A mi kis falunk legújabb részeit minden szombat este 20:00-kor az RTL-en!

#A mi kis falunk#szabó győző#pajkaszeg#rtl#csuja imre#humoros#a mi kis bakink#Videó

Címlapról ajánljuk