A mi kis bakink – Vigyázat, ha Szabó Győző és Nagy Sanyi együtt forgatnak, annak baki lesz a vége!Elharapott szavak, asztalt borító rúgások és elfojthatatlan nevetések álltak a színészek és a jelenetek útjába. Nézd meg a forgatás legviccesebb pillanatait, és kövesd A mi kis falunk legújabb részeit minden szombat este 20:00-kor az RTL-en!
A mi kis falunk

A mi kis bakink – Vigyázat, ha Szabó Győző és Nagy Sanyi együtt forgatnak, annak baki lesz a vége!

rtl.hurtl.hu

2023. április 22. 21:10

Elharapott szavak, asztalt borító rúgások és elfojthatatlan nevetések álltak a színészek és a jelenetek útjába. Nézd meg a forgatás legviccesebb pillanatait, és kövesd A mi kis falunk legújabb részeit minden szombat este 20:00-kor az RTL-en!

#A mi kis falunk#szabó győző#pajkaszeg#hevér gábor#rtl#a mi kis bakink#nagy sanyi#nevetés#bakivideó#nagy sándor#Videó

Címlapról ajánljuk