Előzetes: „Még polgármester is lehetek, ha akarok” – Bazsó venné át Füleki helyét? (12.17.)A hatalommal a félelem is együtt jár. Ezt pedig Füleki, Pajkaszeg polgármestere pontosan jól tudja, ezért mindenkire potenciális vetélytársként tekint. A mi kis falunk új epizódjai minden szombat este 20:00-kor az RTL-en.
A mi kis falunk

Előzetes: „Még polgármester is lehetek, ha akarok” – Bazsó venné át Füleki helyét? (12.17.)

rtl.hurtl.hu

2022. december 12. 17:40

A hatalommal a félelem is együtt jár. Ezt pedig Füleki, Pajkaszeg polgármestere pontosan jól tudja, ezért mindenkire potenciális vetélytársként tekint. A mi kis falunk új epizódjai minden szombat este 20:00-kor az RTL-en.

#A mi kis falunk#pajkaszeg#rtl#füleki károly#polgármester#csuja imre#bazsó#előzetes#rusznák andrás

Címlapról ajánljuk