Előzetes: „Mi vagyok én, tengerimalac?” – titokban falja fel az éléskamrát a Polgármester (12.03.)Kati jó testvér lévén meglepi Fülekit a munkahelyén, hogy odaadja neki a tízóraiját. A doboz tartalma azonban nem nyerte el a Polgi tetszését, ezért azonnal kiszökött, hogy zsírosabb ételekhez jusson. A mi kis falunk folytatódik 20:00-kor az RTL-en.
A mi kis falunk

Előzetes: „Mi vagyok én, tengerimalac?” – titokban falja fel az éléskamrát a Polgármester (12.03.)

rtl.hurtl.hu

2022. november 28. 17:12

Kati jó testvér lévén meglepi Fülekit a munkahelyén, hogy odaadja neki a tízóraiját. A doboz tartalma azonban nem nyerte el a Polgi tetszését, ezért azonnal kiszökött, hogy zsírosabb ételekhez jusson. A mi kis falunk folytatódik 20:00-kor az RTL-en.

#A mi kis falunk#pajkaszeg#rtl#előzetes#polgármester#csuja imre

Címlapról ajánljuk