A mi kis bakink – Ilyen, amikor Bánki Gergely összekeveri a szerepeket – 6. évad 18. részSváb, Bazsó, Mokri – na, most melyik? Laci karakterét alakító Bánki Gergely sem tudja néha eltalálni. Nézd meg a forgatás legviccesebb pillanatait, és kövesd A mi kis falunk legújabb részeit minden szombat este az RTL Klubon!
A mi kis falunk

A mi kis bakink – Ilyen, amikor Bánki Gergely összekeveri a szerepeket – 6. évad 18. rész

rtl.hurtl.hu

2022. június 4. 21:10

Sváb, Bazsó, Mokri – na, most melyik? Laci karakterét alakító Bánki Gergely sem tudja néha eltalálni. Nézd meg a forgatás legviccesebb pillanatait, és kövesd A mi kis falunk legújabb részeit minden szombat este az RTL Klubon!

#A mi kis falunk#pajkaszeg#rtl#RTL Klub#jelenet#sváb#Videó#rusznák andrás#mészáros piroska#sarkadi kiss jános#csuja imre

Címlapról ajánljuk