A mi kis bakink – Ez a nehéz szó még Szabó Győzőnek is feladta a leckét – 6. évad 12. részEgy biztos: ha Rusznák András és Szabó Győző egy jelenetben szerepel, akkor garantált a jó hangulat! Nézd meg a forgatás legviccesebb pillanatait és kövesd A mi kis falunk legújabb részeit minden szombat este 20:30-tól az RTL Klubon!
A mi kis falunk

A mi kis bakink – Ez a nehéz szó még Szabó Győzőnek is feladta a leckét – 6. évad 12. rész

rtl.hurtl.hu

2022. április 23. 21:40

Egy biztos: ha Rusznák András és Szabó Győző egy jelenetben szerepel, akkor garantált a jó hangulat! Nézd meg a forgatás legviccesebb pillanatait és kövesd A mi kis falunk legújabb részeit minden szombat este 20:30-tól az RTL Klubon!

#A mi kis falunk#szabó győző#pajkaszeg#rtl#RTL Klub#humoros#rusznák andrás

Címlapról ajánljuk