Dennis Edina és Laci gyámsága alá került

rtl.hurtl.hu

2015. január 25. 16:33

A Villa komiszának két tárgyból sem sikerült megugrania az elégséges osztályzatot. Aki pedig túl éretlen az érettségihez, nem hozhat felelős döntést a Kiválasztáson sem! Büntetésből Dennis jele és szuperképességre is ideiglenes szüleire száll!

Íme egy részlet a kiskorúvá lefokozott Dennis leveléből:

“Edina és Laci felelnek Dennisért, mintha a szülei volnának. Tekintettel arra, hogy Dennis kiskorúnak számít, mostantól minden fontos döntést ők fognak meghozni helyette! (…)
 
A szülőknek azonban nemcsak a mindennapi szükségleteiről kell gondoskodniuk, de a fontos döntéseket is ők hozzák majd meg helyette!
Ez azt jelenti, hogy Dennis helyett a hivatalos gyámjai rendelkeznek a kiválasztó jelének sorsáról, illetve szavazategyenlőség esetén esetén a döntés jogát is ők gyakorolják majd!”

 
Ha mindez nem volna elég, a Villa komiszára egyéb megpróbáltatátások is várnak.

Hogy Edina és Laci hogyan gazdálkodnak majd a hirtelen jött hatalommal, kiderül a ma esti adából!