Veronika: Attila, ugye nem csináltál hülyeséget?

rtl.hurtl.hu

2011. december 3. 15:47

Attila azt a büntetést kapta sorozatos szabályszegéseiért, hogy senkivel nem beszélhet a Villában. Kizárás fenyegeti. Vajon feladja a játékot?

Nézd meg itt Veronika kétségbeesését Attila büntetése után!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!