2011. november 2. 8:00

Ezúttal Vera és Csaba állított össze egy paparazzi rovatot.

A kép is árulkodik arról, hogy a Villalét milyen jótékony hatással van a testsúlyra. Attila duzzadó zsírpárnái mögött, ugyanakkor felfedezhető egy letűnt kor emlékeit hordozó, mélyen meghúzodó izmos felsőtest. Csakhogy egyre mélyebben és mélyebben.

"Az aki szép, az reggel is szép?" – merülhet fel a kérdés sokakban, aki a playmate lányról látja ezt a képet.
VV Fecó mindig frissen vasalt, és élére borotvált. Ehhez kétség sem férhet, ha valaki még az ablakpuclást is öltönyben végzi.

"Itt már egy perc nyugta se lehet az embernek?" - teszi fel a kérdést VV Gergő. De vajon miért lepődött meg ennyire? Talán titkol valamit, és éppen máshogy könnyített magán a WC-n?
Úgy látszik a Villa szőke démonja még nem szokott hozzá a kamerákhoz. Rémület és agresszió ült ki az arcára, amint észrevette, hogy fotózzák. Lassan két hónap sem volt elég, hogy zavartalan zuhonyozzon annak tudatában, hogy nézik? Paparazzi fotósunk csak a véletlennek köszönheti, hogy meg tudta menekíteni a fényképet, a lány haragjától.