Arisztotelész: Éva már nem tud újat mutatni!

rtl.hurtl.hu

2010. december 21. 14:26

Leonidasz édesapja úgy véli, fiának számos előnye lehet Évával szemben.

A BeleValóVilágban Leonidasz szüleivel beszélgetett Valkó Eszter. Éva úgy döntött, hogy a Villa egyik legcsendesebb lakóját viszi ki magával a párbajra, ám taktikázása nem biztos, hogy garanciát jelent majd a győzelmére. Leonidasz édesapja, Arisztotelész műsorunkban kifejtette a véleményét Éva döntésével kapcsolatban:
- Azt gondolom, hogy ez volt a logikus választás Éva részéről, mert ő egy olyan érzelmileg labilis személyt választott ki, akit ő az elmondása szerint, annak ítélt meg és befolyásolható személynek tart. – mondta Arisztotelész.

Arisztotelész emellett kifejtette, hogy szerinte Éva ugyan a fiánál határozottabb személyiség a Villában, de pont ez lehet a veszte a kiszavazásban:

- A nézők összetétele szerintem eléggé változatos, majd ők fogják eldönteni, hogy mit szeretnének látni: egy folyamatos hisztit, amit már mindenki ún - Éva szerintem újat már nem fog tudni mutatni. De nyílván vannak még a Villában olyan visszahúzódó típusú emberkék, akik még nem tudják magukat hová tenni és azok számomra ugyanolyan érdekesek lehetnek, mint a fiam – lehet, hogy azt az oldalát húzzák ki belőle, amit még én sem ismerek. – mondta Arisztotelész
A teljes beszélgetést és a Zsuzsi-Olivér vita részleteteit megnézhetik a BeleValóVilág 21. adásában!