A Bajnokok Ligája után sincs megállás: nézz filmeket az RTL kábelcsatornáin!

rtl.hurtl.hu

2026. május 30. 10:30

A Bajnokok Ligája döntője után sem ér véget a szombati focihangulat: sport és szórakozás keveredik a képernyőn. A győztes gól egy abszurd humorú sportvígjátékkal folytatja az estét, a Legénybúcsú a barátságot teszi próbára, míg a Django elszabadul látványos Tarantino-westernt kínál a nézőknek. Mutatjuk!

A győztes gól (RTL, szombat, 22:15)

A Bajnokok Ligája döntője után sem kell lemondanunk a fociról, ráadásul a poénfaktor is megemelkedik: A győztes gól című amerikai sportfilmben a világ legrosszabb focicsapata megkapja a világ legelviselhetetlenebb edzőjét azzal az elérhetetlen céllal, hogy a világranglista utolsó helyéről felkerüljenek az utolsó előttire. Semmi sem bizonyítja jobban, hogy egy valódi vígjátékról van szó, mint az, hogy a rendező,

Taika Waititi eredetileg egy hű adaptációt szeretett volna készíteni, de a forgatás során több jelenetet is átírtak, mert az improvizációból sokkal jobb poénok születtek.

A Bajnokok Ligája után sincs megállás: nézz filmeket az RTL kábelcsatornáin!
Képkocka A győztes gól című filmből, amiben Michael Fassbender alaktja az edzőt (Forrás: RTL Sajtóklub)

 

Legénybúcsú (RTL, szombat, 00:30)

Szente Vajk filmjében Alex és Simon gyerekkoruk óta barátok, és soha még egyetlen barátnő sem tudta szétválasztani őket. Ám most, hogy Simon az esküvőjére készül, a barátságuk hatalmas kihívás elé néz: Alex ugyanis mindent elkövet annak érdekében, hogy felejthetetlenné tegye barátja számára a legénybúcsút. Az X-Faktor műsorvezetője, Ember Márk és A mi kis falunk sztárja, Fehér Tibor a Legénybúcsú forgatása után újabb kihívásba vágtak bele:

együtt feszegették fizikai határaikat, miközben arról is meséltek, mi tart össze egy szövetséget a vásznon és az életben.

 

Django elszabadul (Film+, szombat, 22:00)

Quentin Tarantino nagyszabású filmjében King Schultz, a német fejvadász megvásárolja Djangót, a rabszolgát, hogy a segítségével megtalálja a keresett embereket. A sikeres küldetés után Django meg akarja találni a feleségét, Broomhildát, akit szintén eladtak rabszolgának. A film egyik vacsorajelenetébe Leonardo DiCaprio annyira beleélte magát, hogy véletlenül összetört egy poharat, és felsértette a kezét.

A vér valódi volt – és a rendező benne is hagyta a jelenetben!

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!