2018. június 27. 21:30

Még kisbaba volt, amikor az anyja egy nejlonzacskóba tekerve odaadta őt a nagyszülőknek, aztán eltűnt az életéből. Edina ma már felnőtt nő, Belgiumban él és mióta ő is anya lett, még inkább meg akarja találni azt, aki megszülte majd eldobta őt. Szeretne megbocsátani, de csak akkor tud, ha választ kap a legfontosabb kérdésére. Hogy tehetett ilyet az anyukája? Bence kicsi kora óta tudja, hogy a szülei, akik nevelték, örökbe fogadták őt. Boldog, kiegyensúlyozott gyerekkora volt, mindent megkapott, amire egy gyereknek szüksége lehet. Mégis mindig érdekelte, hogy honnan származik, és a hiányérzet még erősebb lett, amikor 18 éves korában anyukája megmutatta neki az örökbefogadási papírjait, amikből kiderült, hogy van négy idősebb testvére.

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!