Távoztak a közmédia vezetői
2026. június 27. 19:00
Szombattól megszűnt a közmédia vezetőinek megbízatása. Az új médiatörvény értelmében távozik Altorjai Anita, a Duna Médiaszolgálató Nonprofit Zrt. vezetője, ahogy Koltay András, a Médiatanács elnöke is. Feladataikat ideiglenesen a vezérigazgató-helyettesek veszik át. A közmédia átalakításáért felelős kormánybiztos a híradónak azt írta, aki részt vett bármilyen visszaélésben, az retorzióra számíthat.
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem