Kórházi klímagondok: veszélyben a betegek kényelme és az ellátás
2026. június 24. 18:40
Már teljesen működik a központi klíma az Országos Onkológiai Intézet egyik épületében, de egy másikban még gond van a hűtéssel. Ez veszélyezteti a járóbeteg-ellátást és néhány sugárkezelést is. Győrben, a Petz Aladár Kórház egyik részén is elromlott a klíma, ott vizet osztanak a betegeknek. Az egészségügyi miniszter szerint már elkezdték kifizetni a kórházak hűtésének korszerűsítésére szánt pénzt, és ha kell, többet is adnak rá.
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem