Kórházi klímagondok: veszélyben a betegek kényelme és az ellátás

Pethes VivienPethes Vivien

2026. június 24. 18:40

Már teljesen működik a központi klíma az Országos Onkológiai Intézet egyik épületében, de egy másikban még gond van a hűtéssel. Ez veszélyezteti a járóbeteg-ellátást és néhány sugárkezelést is. Győrben, a Petz Aladár Kórház egyik részén is elromlott a klíma, ott vizet osztanak a betegeknek. Az egészségügyi miniszter szerint már elkezdték kifizetni a kórházak hűtésének korszerűsítésére szánt pénzt, és ha kell, többet is adnak rá.

undefined
Nézd vissza a Híradó adásait az RTL+ felületén!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!