A kánikula miatt túlterhelődött a vízhálózat, több településen már csak csordogál a víz a csapból

Molnár FruzsinaMolnár Fruzsina

2026. június 22. 18:51

Napok óta víznyomásproblémákkal küzdenek a Ráckevén, Dömsödön és Szigetbecsén élők. A szolgáltató szerint a rendkívüli hőség miatt a hétvégén annyira megugrott a vízfogyasztás, hogy túlterhelődött a rendszer. A lakókat arra kérik, hogy csak a legszükségesebb célokra használják az ivóvizet, mert a nagy meleg még napokig kitart.

undefined
Nézd vissza a Híradó adásait az RTL+ felületén!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!