A nagymamája élettársa lehet a csomagtartóban holtan talált Sanyika vér szerinti apja – szexuális visszaéléssel gyanúsítják
2023. szeptember 7. 20:14
Az RTL Híradó úgy tudja, az idős férfi mindent beismert a rendőröknek, ellentétben a nagymamával, akit pedig kiskorú veszélyeztetése miatt hallgattak ki, mert valószínűleg tudott az akkor 13 éves lánya és nevelőapja viszonyáról, mégsem tett semmit. A történtek miatt a férfit szexuális visszaéléssel gyanúsítják.
A két és fél éves gyerek holtteste egy autó csomagtartójából került elő idén áprilisban, Nyíregyházán. A nyomozók szerint a nevelőanyja hibájából halt meg a gyerek, mert végignézte, ahogy a kisfiú etetés közben egy félrenyelt falattól megfullad, mégsem hívott segítséget.
Azóta újabb bűntettekre derült fény, azokkal már Sanyika vér szerinti nagymamáját és annak élettársát gyanúsítják a rendőrök. Néhány napja – mivel nem jelentek meg az idézésükön – még körözték is őket kiskorú veszélyeztetése és szexuális visszaélés miatt.