Megérkezett San Diegóba a megégett mancsú medvebocs
2021. szeptember 30. 12:46
Megérkezett San Diegóba az a kis medvebocs, aminek a mancsai egy hónapja sérültek meg a Kalifornia északi részén tomboló erdőtűzben. A maci két első lába égett meg. Próbálták megtalálni az anyját, de nem jártak sikerrel, ezért szállították San Diegóba, ahol három másik, árván maradt medvével együtt készítik fel arra, hogy később visszaengedjék a vadonba. A bocs láthatóan jól van, és már nyoma sincs a korábbi sérüléseinek.
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem