2020. november 22. 18:29

Nyírségi lapcsánkával és babgulyással lepte meg a kiskunhalasi kórház dolgozóit egy nyíregyházi mesterszakács. Szoboszlai Gyula nem futárral küldte az ételt, hanem az intézmény udvarán főzte meg. Másutt is sokan támogatják valamilyen módon az egészségügyi dolgozókat.

undefined
Nézd vissza a Híradó adásait az RTL+ felületén!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!