2011. október 18. 12:00

100 évesen futott maratont egy férfi Torontóban. Ezzel ő a világ legidősebb embere, aki lefutotta a több mint 42 kilométeres távot.

Az indiai születésű Fauja Singh a győztes kenyai versenyző után hat órával érkezett célba. Az idős férfi most nyolcadszor indult, és már másodszor kerül be a rekordok könyvébe. 2003-ban megdöntötte a 90 év felettiek rekordját. Akkor 5 óra 40 perc és 1 másodperc alatt futotta le a távot.
undefined
Nézd vissza a Híradó adásait az RTL+ felületén!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!