Kínai férfi ölhette meg a norvég diáklányt
2010. szeptember 1. 13:41
A rendőrség egy kínai fiatalembert gyanúsít a norvég nő megölésével
A 21 éves nő holttestét a VII. kerületi Hársfa utcai hostel alkalmazottja találta meg vasárnap délután, a szálló egyik szobájában. Mint kiderült, a norvég diáklányt megölték.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság szerdai közleményében arról számolt be, hogy a gyilkossággal egy kínai férfit gyanúsítanak. Zhao Feit még keresik, elfogatóparancsot adtak ki ellene.
A redőrség kéri, hogy aki a férfit felismeri, jelenlegi tartózkodási helyével vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban érdemi információval rendelkezik, hívja a 443-5263-as telefonszámot, vagy névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 "Telefontanú" zöld számán, illetve a 107, 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság szerdai közleményében arról számolt be, hogy a gyilkossággal egy kínai férfit gyanúsítanak. Zhao Feit még keresik, elfogatóparancsot adtak ki ellene.
A redőrség kéri, hogy aki a férfit felismeri, jelenlegi tartózkodási helyével vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban érdemi információval rendelkezik, hívja a 443-5263-as telefonszámot, vagy névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 "Telefontanú" zöld számán, illetve a 107, 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.
Forrás: Független Hírügynökség
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem