Interjú a móri vádlottal
2008. július 18. 21:23
A Fókusz riportere a börtönben készített interjút az előzetesben lévő W. Róberttel.
Róbert vallomása szerint a bankban Nagy László lövöldözött, de hogy mi történt odabent, ő nem is sejtette. Nagy László előzetes letartóztatása alatt, tavaly júliusban öngyilkos lett. Így elmaradt a szembesítés is, amelyet mindketten vállaltak volna. Róbert leírása szerint László igazi militarista volt, rajongott a fegyverekért, az embereket célszemélyeknek, albérletét harcálláspontnak nevezte.
Róbertnek az interjúnk előtti napon mondták ki a válását. Nem is leplezte, hogy mennyire érzékenyen érinti a kérdés.
Weiszdorn Róbertnek legközelebb szeptemberben kell majd a bíróság elé állnia.
Róbertnek az interjúnk előtti napon mondták ki a válását. Nem is leplezte, hogy mennyire érzékenyen érinti a kérdés.
Weiszdorn Róbertnek legközelebb szeptemberben kell majd a bíróság elé állnia.
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem