A magyar kannibalizmus sötét története: 244 éve ártatlan embereket végeztek ki
2026. június 26. 22:00
A Budapesten emberi test tiltott felhasználásával gyanúsított férfi ügye után annak jártunk utána, volt-e valaha hasonló eset Magyarországon. A történészek szerint mindössze egyetlen, 1782-es ügy ismert, amikor egy vándorcsoportot kannibalizmussal vádoltak meg. Később azonban kiderült, hogy a vallomásokat kínvallatással csikarták ki, és több mint negyven ártatlan embert végeztek ki a koncepciós per következményeként.
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem