Turkálóban találták és még soha sem merték kimosni Gyuri ikonikus tréningjétMint a szemük fényére – úgy vigyáznak A mi kis falunk öltöztetői Gyuri ikonikus tréningruhájára.
Fókusz

Turkálóban találtak rá és még soha sem merték kimosni – Lengyel Tamást is meglepte Gyuri ikonikus tréningruhájának népszerűsége

Fehér IstvánFehér István

2023. szeptember 15. 21:07

Mint a szemük fényére – úgy vigyáznak A mi kis falunk öltöztetői Gyuri ikonikus tréningruhájára. Nem véletlen féltik ennyire, hiszen az országban mindössze ez az egy darab létezik belőle. A ruhát egy turkálóban találták, és Lengyel Tamás már a sorozat indulása előtti próbafelvételen is ezt viselte. A nyolc év alatt sok mindent átélt, kivéve a mosást, mosógépbe ugyanis egyszer sem merték betenni. A Fókusz most először mutatja be – a sorozat stylistjának vezetésével - azt nagy jelmezraktárat, ahol karakterek szerint tárolják a színészek viseleteit.  

#Fókusz#Videó#lengyel tamás#A mi kis falunk#jelmez#rtl#tréningruha

Címlapról ajánljuk