Emlékszel még? Így indultak hódító útjukra A mi kis falunk lakói évekkel ezelőttEttől a héttől újraélhetjük Pajkaszeg születését. A mi kis falunk sikerre volt ítélve, de ki gondolta volna, hogy ekkorára. A Fókusz ott volt az első forgatási napokon, 2016 szeptemberben. Lassan már hét éve annak, amikor színészek birtokukba vették a festői Pilisszentlélek házait és utcáit, ami hamar a sorozat rajongóinak zarándokhelye lett.
Fókusz

Emlékszel még? Így indultak hódító útjukra A mi kis falunk lakói évekkel ezelőtt

Fehér IstvánFehér István

2023. január 10. 19:35

Ettől a héttől újraélhetjük Pajkaszeg születését. A mi kis falunk sikerre volt ítélve, de ki gondolta volna, hogy ekkorára. A Fókusz ott volt az első forgatási napokon, 2016 szeptemberben. Lassan már hét éve annak, amikor színészek birtokukba vették a festői Pilisszentlélek házait és utcáit, ami hamar a sorozat rajongóinak zarándokhelye lett.

#Fókusz#Videó#szabó győző#lengyel tamás#a mi is falunk#csuja imre#rtl#kapitány iván

Címlapról ajánljuk