Fókusz

A pajkaszegi kaszinó titkai és bonyodalmak Kati születésnapján – így folytatódik A mi kis falunk

Fehér IstvánFehér István

2022. április 1. 20:15

A szombati részben családi ünneplésre készülnek a polgármester házában, Kati születésnapja alkalmából. De a sorozat állandó nézői már jól sejthetik, hogy egy ilyen esemény sosem megy simán Pajkaszegen. Feltűnik a pajkaréti polgármester is, akiről – Füleki Károly legnagyobb megdöbbenésére – Kati egy hirtelen ötlettől vezérelve azt állítja, hogy a vőlegénye, .

A buli hangulatát tovább fokozza, hogy beállít az öreg Berkics is, aki ilyen helyzetekben gyakran kap pofonokat a tanárnőtől. 

De vajon csattannak-e újabb pofonok és miként reagál a doki arra, hogy ennyi férfi legyeskedik Kati körül? 

#Fókusz#A mi kis falunk#kaszinó#csuja imre#udvaros dorottya#rtl#reviczky gábor

Címlapról ajánljuk