NYÁRI DIA: „Nem azért fogytam le, mert a férjem akarta volna, hanem azért, mert így vagyok egészséges!”
2020. január 21. 21:17
Nyári Diát a szülés utáni súlytöbblet sosem zavarta, elfogadta magát úgy, ahogy van – és így volt ezzel gyermeke apja is. Ezért egyáltalán nem ért egyet Schobert érveivel. A teljes riportot visszanézheti ITT!
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem